Гідроізоляційні суміші TM "Vanmix" - надійний захист від проникнення вологи

Гідроізоляційні матеріали Vanmix використовуються для захисту будівельних елементів від вологи та води, особливо на терасах, балконах та у ванних кімнатах. 

 

Опис

Гідроізоляційна суміш - це багатокомпонентний склад, який застосовують для захисту вертикальних або горизонтальних поверхонь від вологи. Використання такої суміші дозволяє продовжити термін служби конструкції та забезпечити комфортні умови її експлуатації.

 

Застосування

Однокомпонентна гідроізоляція ТМ «Vanmix» FW 20 призначена для надійної гідроізоляції балконів, терас, басейнів, санітарно-технічних приміщень перед укладанням лицювальної плитки; для захисту основ з боку впливу вологи, що діє не під тиском; для гідроізоляції    внутрішньої сторони чаші басейнів і водойм глибиною до 5 м.

 

Склад

Суміш для гідроізоляції FW 20 виготовлена на основі суміші мінеральних в'яжучих, заповнювачів і функціональних домішок, що сприяють поліпшенню фізико-механічних характеристик розчину. Суміш армована мікроволокнами, стійка до утворення тріщин, стійка до помірних механічних дій, водостійка, морозостійка.

 

 

Особливості роботи

  • Підготовка основи: Мінеральні основи, включаючи бетон, цементну та цементно-вапняну штукатурку, повинні бути міцними, твердими і недеформованими, без тріщин і прогинів, очищені від забруднень. Нерівності слід виправити, гострі грані обломити, а тріщини ремонтувати перед гідроізоляцією. Конструкції мають витримати певний термін перед обробкою гідроізоляцією. Перед нанесенням гідроізоляційного шару основу слід зволожити.
  • Проведення робіт: Необхідно стежити за тим, щоб поверхня розчину була вологою. Особливо уважно необхідно наносити розчин у кутах, на краях і в проходах. Розчин наносять на основу в два шари щіткою або в два шари щіткою і шпателем. Перед закінченням робіт необхідно переконатися в тому, що вся поверхня основи покрита розчином товщиною не менше 2 мм. Товщина шарів не повинна перевищувати 4 мм. Через три дні після нанесення поверхня готова до подальших робіт, але не розрахована на інтенсивні механічні навантаження.
  • Рекомендації: При укладанні лицювальної плитки необхідно користуватися пластиковим зубчастим шпателем.  й відносній вологості 60%. В інших умовах робочі параметри суміші можуть змінитися.Гідроізоляцію FW 20 застосовують тільки з боку впливу вологи. Свіжоукладену суміш протягом 24 годин необхідно захищати від дощу, перегріву, мінусових температур та попадання прямих сонячних променів.

 

повернутися до трендів