Якість і тестування

Принципи роботи 

Ми ретельно контролюємо усі етапи роботи: від вибору найкращої сировини до автоматизованого пакування нашого продукту. Після цього оперативно відгружаємо замовлення клієнту та швидко доставляємо в узгоджені строки.

Сировина

Сировина

Перевірені постачальники сировини

Виробництво

Виробництво

Сучасне автоматизоване виробництво

Тестування

Тестування

Тестуємо у власній лабораторії

Пакування та доставка

Пакування та доставка

Автоматизоване пакування та швидка доставка

Все починається з якісної сировини

Основні компоненти сумішей купуємо у перевірених постачальників, додаємо спеціальні домішки (пластифікатори, згущувачі, мінеральні наповнювачі, армуючі мікроволокна, полімерні модифікатори тощо) відповідно до цільового призначення суміші, задля покращення функціональних характеристик продукту. Зосереджуємо увагу не лише на якісному результаті роботи із сумішшю, але й на самому процесі її нанесення, покращуючи її реологічні властивості і створюючи пластичний і еластичний продукт з високою рухливістю, збільшеним відкритим часом роботи. Ефір целюлози та ефір крохмалю додаємо для перешкоджання розшарування та зневоднення готового розчину, а противоморозні добавки у зимових версіях сумішей забезпечують морозостійкість, адгезію та дають можливість працювати з продукцією при низьких температурах.

Повністю автоматизоване виробництво

Виробничі потужності дозволяють виробляти 120 тис. тон продукції на рік. Завод обладнаний роботизованою високотехнологічною лінією з потужністю виробництва 12-15 тонн за годину в залежності від типу продукту. Перша складова автоматизованої лінії – змішування сировини та домішок, друга – фасування готового продукту у паперові мішки. Автоматизація виробництва робить процес більш швидким та ефективним, зменшуючи відсоток помилок і забезпечуючи високий рівень стандартів безпеки та якості. 

Кожний продукт тестуємо у власній лабораторії

У власній лабораторії, обладнаній високоточним обладнанням, проходить перевірку на відповідність технічним нормам кожний вироблений продукт. Усі продукція сертифікована за стандартами ISO та ДСТУ Б В.2.7-126:2011. Відповідність продукції гігієнічним і санітарним нормам підтверджена санітарно-епідеміологічною станцією. У лабораторії проводиться 15 видів аналізів, які перевіряють продукт на відповідність ухваленим в стандартах технічним показникам властивостей будівельних сумішей, а також на стандартні технічні показники (осада конуса, розлив, стійкість до вертикального стікання та інші параметри).

Швидке пакування та доставка

Готову продукцію в мішках автоматично вкладає на палету робота-маніпулятор із швидкістю укладання 800 мішків на годину. Останнім етапом виробництва є упаковка палети з продукцією стрейч-плівкою. Спеціальна установка здатна обробляти 35 палет на годину. Підприємство Юні Партс має власну залізничну колію, а також зручно розташоване у м. Дніпро, що дозволяє оперативно здійснювати відгрузку упакованого товару та доставку продукції клієнтам.

Cертифікати